20160113-_D806047

Contact+shopping / Kontakt+jak nakoupit

For now, balancing work and family life means I often have irregular hours. If you’d like to visit my studio in central Prague, please just get in touch.

My phone number: +420 776 379 923

My email address: nina@ninarail.com

My studio address: Klimentská 2, Praha 1

img_4005

V Praze si můžete nakoupit přímo v dílně v Klimentské ulici č. 2, Praha 1. Dopoledne tam bývám jak jen to jde ale přesto doporučuji dát vědět předem.

Kromě dílny se mé zboží čas od času vyskytne i v nějakých kamenných obchodech. Teď zrovna je pár kousků k mání v Galerii U Zlaté štiky (Ztracená 4, Olomouc)  v Rami Studio (Volkerplatz 15, Vídeň) a v Kafe Friedrich v Brně (Smetanova 45). Tam se z mých kalíšků můžete i napít. Velkou polévku nebo salát si možná ještě můžete dát z misek v restauraci Sanscho (Petrská 25, Praha 1). A kdo rád cestujete, tak na mojí porcelánovou lahvičku na kalvádos možná narazíte na výstavě Embouteillage v Musée de la Céramique ve Francouzském Geru.

Online prodej není úplně můj šálek kávy (absence dotyku, čas strávený balením na úkor výroby, drahé poštovné, …), nicméně pokud po nějakém kousku zatoužíte, je možné se domluvit a poslat zboží poštou.

For fresh news and more photos, please visit my Facebook page or follow me on Instagram

IMG_5797